O nas MYJNIA MOTOCLEAN

Jesteśmy nowoczesną myjnią parową oraz studiem car detailingu działającym we Wrocławiu. Po wizycie w MotoClean Wrocław Twoje auto będzie wyglądać jak nowe, bez względu na wiek, cenę czy ilość przebytych kilometrów. Oferujemy kompleksowe czyszczenie aut techniką parową oraz profesjonalny auto detailing z użyciem zaawansowanych kosmetyków samochodowych. Wizyta w naszym Studio to prawdziwe SPA dla Twojego samochodu.

Samochody i wszystko co z nimi związane to nasza pasja. Uwielbiamy zabiegi związane z ich kosmetyką i efekt końcowy, który możemy dostarczyć zadowolonemu klientowi. Nasza certyfikowana i dokładnie przeszkolona w tym zakresie załoga, zadba o każdy zakamarek Twojego auta.

DSC05550

Działamy z wyjątkową precyzją i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Oferujemy szeroki zakres usług.
Zajmujemy się kompleksowym myciem pojazdów i auto detailingiem. Nasza firma to doskonały wybór dla wszystkich doceniających wartość rzetelności i solidności wykonywanej pracy.

Co nas charakteryzuje?

  • Korzystamy z najnowszych technologii
  • Niezawodne, specjalistyczne maszyny i urządzenia
  • Wykorzystujemy japońskie kosmetyki do pielęgnacji aut
  • Wykwalifikowana załoga z certyfikatami
  • Miła i pomocna obsługa
Luty 2020 6 014 2
pranie tapicerki Wrocław

Zajmujemy się także coraz popularniejszym w Polsce auto detailingiem.
To coś więcej, niż tradycyjna pielęgnacja samochodu.
Kompleksowo czyścimy, konserwujemy i poddajemy renowacji pojazdy lub ich elementy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Między innymi - korygujemy lakier, usuwamy zarysowania, zabezpieczamy karoserię powłoką ceramiczną, kwarcowo zabezpieczamy szyby (niewidzialna wycieraczka).

Wykonujemy swoją pracę ze szczerej pasji.
Nasze zamiłowanie do motoryzacji i auto detailingu przejawia się w dokładności jaką wkładamy w naszą pracę, a największą satysfakcję odczuwamy, gdy klient wyjeżdża z myjni parowej MotoClean z uśmiechem na twarzy.
Dla naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz pakietów promocyjnych.

031
pranie tapicerki Wrocław

Jeśli chcesz cieszyć się czystym, wypielęgnowanym wnętrzem swojego samochodu i blaskiem wypolerowanego lakieru przez długie lata – zapraszamy do myjni parowej MotoClean.

Powrót na górę