mycie detailingowe - SAMOCHODOWA RĘCZNA MYJNIA PAROWA wrocław

Car detailing, czyli profesjonalna kosmetyka auta opierająca się na specjalistycznych zabiegach doprowadzających do czystości, zarówno wewnętrzna (praniu tapicerski, czyszczeniu i imregnowaniu skórzanych foteli, podsufitki) jak i karoserii - lakieru auta. Car detailing to sztuka, którą można porównać lub nawet nazwać samochodowym SPA, po którym każde auto będzie wyglądało jakby wyjechało dopiero z salou dealera. 

wypolerowanie lakieru po korekcie we Wrocławiu
pranie tapicerki auta myjka parowa

 

Auto car detailing - kompleksowe mycie samochodów

Mycie detailingowe składa się z kilku najważniejszych czynności pielęgnacyjnych, z których każdy odgrywa niezwykle ważną rolę w pielęgnacji samochodu. Wszystkie czynności opierają się u nas kompleksowe mycie parowe, z pomocą którego usuwamy zabrudzenia z karoserii, kół, felg oraz wnętrza samochodu (parowe pranie tapicerki, progów, bagażnika). Następnie przechodzimy do bardziej szczegółowego usuwania trwałych zanieczyszczeń z powierzchni lakieru z zastosowaniem dedykowanych preparatów, które nie niszczą jego powłoki, a jednocześnie skutecznie radzą sobie ze smołą, sadzą, drobinami asfaltu, a nawet lotną rdzą. Po dokładnym oczyszczeniu przechodzimy do inspekcji lakieru, podczas której możemy sprawdzić ewentualne zarysowania i wykonać korektę lakieru, która usunie drobne rysy, zmatowienia i przebarwienia, sprawiając, że lakier będzie wyglądał jak nowy. Na koniec pozostaje nam już tylko zabezpieczenie lakieru za pomocą wosku, który przywróci głębię koloru i blask lakieru, oraz doczyszczenie i zabezpieczenie szyb. Tak przygotowane auto może wrócić do właściciela, zadbane i gotowe do dalszej jazdy.

Zobacz dokładny cennik naszych usług

Mycie detailingowe to nie tylko zewnętrzne czyszczenie karoserii z pomocą mycia parowego, ale i wszelkie działania wpływające na ostateczny wygląd samochodu. Regularne czyszczenie w myjni nie wystarczy, by samochód zawsze wyglądał jak nowy – każdemu od czasu do czasu należy się dzień w samochodowym SPA.

 

profesjonalna parowa myjnia ręczna

Samochodowa Myjnia ręczna parowa, wykorzystująca w procesie czyszczenia parę wodną pod ciśnieniem to jeden z coraz popularniejszych trendów w świecie pielęgnacji samochodowej. Ze względu na skuteczne wykorzystanie pary wodnej, myjnia ręczna z usługami car detailingu MotoClean we Wrocławiu może zagwarantować efektowną czystość każdego samochodu, bez względu na jego wiek czy ilość przebytych kilometrów. Nie każda myjnia samochodowa jest w stanie zapewnić takie efekty.

 

Parowe pranie tapicerki w myjni parowej wrocław

Czym wyróżnia się myjnia ręczna parowa?

Przede wszystkim techniką pracy. Proces mycia polegający na spłukiwaniu zabrudzeń za pomocą suchej pary pod wysokim ciśnieniem jest znacznie skuteczniejszy niż woda, nawet w kontakcie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Myjnia ręczna pracująca z parą wodną jest też znacznie bezpieczniejsza dla samochodu i środowiska, nie wymagając przy czyszczeniu karoserii dużych ilości detergentów i nie wykorzystując powodujących niewidzialne gołym okiem zadrapania lakieru szczot obrotowych spotykanych w tradycyjnej myjni samochodowej.

Decydując się na wizytę w myjni ręcznej parowej nie musimy się martwić o karoserię samochodu, a przy tym możemy liczyć na dokładne oczyszczenie nie tylko nadwozia, ale i silnika, elementów wnętrza, czy pielęgnację kół i felg auta. Myjnie ręczne są w tej kwestii znacznie bardziej wielofunkcyjne, niż tradycyjne myjnie samochodowe. Z parą możemy wyczyścić progi, uszczelki, zawiasy, czy elementy wrażliwe na wodę i detergenty. Twoje auto może lśnić jak nowe.

 

 


Powrót na górę