Witamy wszystkich Internautów na blogu firmowym MotoClean Auto Detailing i Myjnia Parowa we Wrocławiu.                

                    Początek roku to czas nowych wyzwań. My, jako zespół MotoClean - pasjonaci motoryzacji i profesjonaliści w dziedzinie car detailingu, również postanowiliśmy rozpocząć 2019 rok, nowym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów korzystających z naszych usług,  zdecydowaliśmy się założyć bloga, który będzie dedykowany zarówno tym, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę o tematy dotyczące szeroko rozumianego auto detailingu, jak i tym, którzy taką wiedzę już posiadają, ale interesują ich nowinki, ciekawostki czy recenzje.32585763 583881665316263 1660322794858086400 o 001

                     Na łamach naszego bloga rozszyfrujemy, czym jest detailing wnętrza i zewnętrzny. Powiemy jak usunąć zarysowania z lakieru Twojego auta oraz na czym polega korekta lakieru. Podpowiemy jak zabezpieczyć lakier. Przedstawimy charakterystykę powłoki ceramicznej, powłoki kwarcowej i polimerowej. Dowiesz się czy warto aplikować na swoje auto folię poliuretanową (PPF).  Pomożemy wybrać wosk oraz  poruszymy wiele innych interesujących tematów dotyczących car detailingu.

Kosmetyka aut, to usługa przeznaczone nie tylko dla pasjonatów i posiadaczy zabytkowych pojazdów, ale również dla właścicieli aut użytkowych – nowych i używanych, gdyż generalnie car detailing ma na celu poprawę stanu wizualnego samochodu oraz zabezpieczenie jego poszczególnych elementów przed skutkami codziennej eksploatacji. To także dbałość o komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Wystarczy raz spróbować, by przekonać się, jakie wymierne korzyści przynoszą tego typu działania.

Zapraszamy do lektury naszego bloga. Niebawem pojawią się  kolejne wpisy.

Motoclean

MotoClean to auto detailing jakiego nie znałeś. Kompleksowo i starannie zadbamy o Twój samochód. Poprawimy stan wizualny pojazdu oraz zabezpieczymy jego poszczególne elementy przed skutkami codziennej eksploatacji. Zastosujemy specjalistyczne kosmetyki i urządzenia.

Powrót na górę